vrijdag 8 september

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Diverse locaties
19.00
19.00
22.00
doorlopend, gratis
Katja Heitmann | Tearing Machine
19.00
22.00
gratis, doorlopend
Dundas Produkties | Sonos Lux Experience
19.00
22.00
gratis, doorlopend
Dina Rončević | Cardeconstruction
19.00
22.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
19.00
22.00
doorlopend, gratis
Jija Sohn & YoungSoon Cho Jaquet | TWIN
20.00
20.00
20.50
Wild Vlees | An incomplete life
https://wildvleesanincompletelife.entranz.nl/
20.00
21.00
The100Hands | 25Feet
https://the100hands25feet.entranz.nl/
20.30
21.30
Het Zuid Land | het verlangen van de eenzaat.
https://labredapresenteerthetzuidlandhetverlangenvandeeenzaat.entranz.nl/


21.30
22.30
Het Zuid Land | het verlangen van de eenzaat.
https://labredapresenteerthetzuidlandhetverlangenvandeeenzaat2.entranz.nl/

20.00
20.30
uitverkocht
BouwmeesterDonck | KRATER!
21.00
21.00
21.30
BouwmeesterDonck | KRATER!
https://bouwmeesterdonckkrater.entranz.nl/
22.00
22.00
22.50
Wild Vlees | An incomplete life
https://wildvleesanincompletelife2200uur.entranz.nl/
22.00
22.30
uitverkocht
BouwmeesterDonck | KRATER!
23.00
23.00
23.45
Het Zuid Land | het verlangen van de eenzaat.
https://hetzuidlandhetverlangenvandeeenzaat1.entranz.nl
Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Diverse locaties
19.00
19.00
22.00
doorlopend, gratis
Jija Sohn & YoungSoon Cho Jaquet | TWIN
20.00
20.00
21.00
The100Hands | 25Feet
https://the100hands25feet.entranz.nl/
21.00

The SCENE Of Dance

Diverse locaties

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Diverse locaties
19.00
19.00
22.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
20.00
21.00

Huisjes Minister Kanstraat

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Diverse locaties
19.00
19.00
22.00
doorlopend, gratis
Katja Heitmann | Tearing Machine
19.00
22.00
gratis, doorlopend
Dundas Produkties | Sonos Lux Experience
19.00
22.00
gratis, doorlopend
Dina Rončević | Cardeconstruction
19.00
22.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
20.00
20.00
20.30
uitverkocht
BouwmeesterDonck | KRATER!
21.00
21.00
21.30
BouwmeesterDonck | KRATER!
https://bouwmeesterdonckkrater.entranz.nl/
22.00
22.00
22.30
uitverkocht
BouwmeesterDonck | KRATER!

Stokvis

Veilinghuis boven

Veilinghuis

Conservenloods

Huisjes Minister Kanstraat

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Diverse locaties
19.00
19.00
22.00
doorlopend, gratis
Katja Heitmann | Tearing Machine
19.00
22.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
19.00
22.00
doorlopend, gratis
Jija Sohn & YoungSoon Cho Jaquet | TWIN
20.00
20.00
20.50
Wild Vlees | An incomplete life
https://wildvleesanincompletelife.entranz.nl/
21.00
22.00
22.00
22.50
Wild Vlees | An incomplete life
https://wildvleesanincompletelife2200uur.entranz.nl/

Loods Minister Kanstraat

Veilinghuis boven

Huisjes Minister Kanstraat

Diverse locaties

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Diverse locaties
20.00
20.30
21.30
Het Zuid Land | het verlangen van de eenzaat.
https://labredapresenteerthetzuidlandhetverlangenvandeeenzaat.entranz.nl/

21.30
22.30
Het Zuid Land | het verlangen van de eenzaat.
https://labredapresenteerthetzuidlandhetverlangenvandeeenzaat2.entranz.nl/
21.00
22.00
23.00
23.00
23.45
Het Zuid Land | het verlangen van de eenzaat.
https://hetzuidlandhetverlangenvandeeenzaat1.entranz.nl
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

zaterdag 9 september

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
13.00
13.00
22.00
gratis, doorlopend
BouwmeesterDonck | KRATER!
13.00
21.00
gratis, doorlopend
Urban experience






13.00
22.00
gratis, doorlopend
Dina Rončević | Cardeconstruction
13.00
22.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
13.00
15.00
39Graden route
https://39gradenroute.entranz.nl/

14.00
16.00
39Graden route
https://39gradenroute2.entranz.nl/
13.00
22.00
doorlopend, gratis
Jija Sohn & YoungSoon Cho Jaquet | TWIN
14.00
15.00
15.00
15.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase.entranz.nl/
16.00
16.00
16.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhagtsoundslikenow.entranz.nl/
17.00
17.00
17.50
Doublebill: MAAS theater en dans & Guilherme Miotto | Two Boys
https://doublebillmaasdansentheaterguilhermemiottocorpomaquina.entranz.nl
18.00
19.00
20.00
20.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase2000uur.entranz.nl/
20.00
20.00
20.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhatsoundslikenow2000uur.entranz.nl/
21.00
21.00
22.00
The100Hands | 25Feet
https://the100hands25feet2100uur.entranz.nl/
21.00
21.50
Doublebill: MAAS theater en dans & Guilherme Miotto | Two Boys
https://doublebillmaasdansentheaterguilhermemiottocorpomaquina2100uur.entranz.nl/
22.00
22.00
22.45
Wild Vlees | When everything is human, the human is an entirely different thing
https://wildvleeswheneverythingishuman.entranz.nl/
22.00
01.00
Feest met Lolo
23.00
23.00
23.45
Het Zuid Land | het verlangen van de eenzaat.
https://hetzuidlandhetverlangenvandeeenzaat2.entranz.nl/

Loods Minister Kanstraat

The SCENE Of Dance

Azijnfabriek

The Loads

Garage Minister Kanstraat

Atelier Minister Kanstraat

Podium Bloos

Electron

Stokvis

Veilinghuis boven

Veilinghuis

Conservenloods

Huisjes Minister Kanstraat

Start: festivalhart

STEK

Diverse locaties

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
15.00
15.00
15.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase.entranz.nl/
20.00
20.00
20.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase2000uur.entranz.nl/

Veilinghuis boven

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
13.00
13.00
21.00
gratis, doorlopend
Urban experience





13.00
15.00
39Graden route
https://39gradenroute.entranz.nl/

14.00
16.00
39Graden route
https://39gradenroute2.entranz.nl/
13.00
22.00
doorlopend, gratis
Jija Sohn & YoungSoon Cho Jaquet | TWIN
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00
17.50
Doublebill: MAAS theater en dans & Guilherme Miotto | Two Boys
https://doublebillmaasdansentheaterguilhermemiottocorpomaquina.entranz.nl
18.00
19.00
20.00
21.00
21.00
22.00
The100Hands | 25Feet
https://the100hands25feet2100uur.entranz.nl/
21.00
21.50
Doublebill: MAAS theater en dans & Guilherme Miotto | Two Boys
https://doublebillmaasdansentheaterguilhermemiottocorpomaquina2100uur.entranz.nl/

The SCENE Of Dance

The Loads

Podium Bloos

Electron

Veilinghuis

Start: festivalhart

STEK

Diverse locaties

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
13.00
13.00
22.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00

Huisjes Minister Kanstraat

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
13.00
13.00
22.00
gratis, doorlopend
BouwmeesterDonck | KRATER!
13.00
22.00
gratis, doorlopend
Dundas Produkties | Sonos Lux Experience
13.00
22.00
gratis, doorlopend
Dina Rončević | Cardeconstruction
13.00
22.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
19.00
22.00
doorlopend, gratis
Katja Heitmann | Tearing Machine
20.00
21.00
Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
13.00
13.00
22.00
gratis, doorlopend
BouwmeesterDonck | KRATER!
13.00
21.00
gratis, doorlopend
Urban experience





13.00
15.00
39Graden route
https://39gradenroute.entranz.nl/

14.00
16.00
39Graden route
https://39gradenroute2.entranz.nl/
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00

Stokvis

Veilinghuis

Start: festivalhart

STEK

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
13.00
13.00
22.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
13.00
22.00
doorlopend, gratis
Jija Sohn & YoungSoon Cho Jaquet | TWIN
14.00
15.00
15.00
15.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase.entranz.nl/
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
20.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase2000uur.entranz.nl/
20.00
21.00
22.00
22.00
22.45
Wild Vlees | When everything is human, the human is an entirely different thing
https://wildvleeswheneverythingishuman.entranz.nl/

Loods Minister Kanstraat

Garage Minister Kanstraat

Veilinghuis boven

Huisjes Minister Kanstraat

Diverse locaties

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
13.00
13.00
15.00
39Graden route
https://39gradenroute.entranz.nl/

14.00
16.00
39Graden route
https://39gradenroute2.entranz.nl/
14.00
15.00

Start: festivalhart

STEK

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
16.00
16.00
16.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhagtsoundslikenow.entranz.nl/
20.00
20.00
20.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhatsoundslikenow2000uur.entranz.nl/
Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
13.00
13.00
15.00
39Graden route
https://39gradenroute.entranz.nl/

14.00
16.00
39Graden route
https://39gradenroute2.entranz.nl/
14.00
15.00
16.00
16.00
16.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhagtsoundslikenow.entranz.nl/
20.00
20.00
20.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhatsoundslikenow2000uur.entranz.nl/
23.00
23.00
23.45
Het Zuid Land | het verlangen van de eenzaat.
https://hetzuidlandhetverlangenvandeeenzaat2.entranz.nl/

Azijnfabriek

Atelier Minister Kanstraat

Start: festivalhart

STEK

Loods Minister Kanstraat The SCENE Of Dance Azijnfabriek The Loads Garage Minister Kanstraat Atelier Minister Kanstraat Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart STEK Diverse locaties
15.00
17.00
17.00
17.50
Doublebill: MAAS theater en dans & Guilherme Miotto | Two Boys
https://doublebillmaasdansentheaterguilhermemiottocorpomaquina.entranz.nl
19.00
21.00
21.00
21.50
Doublebill: MAAS theater en dans & Guilherme Miotto | Two Boys
https://doublebillmaasdansentheaterguilhermemiottocorpomaquina2100uur.entranz.nl/
No events hours available!
No events available!

zondag 10 september

Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
11.00
11.00
11.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst.entranz.nl

11.00
11.30
Schippers&VanGucht | De Vervelende Bus (4+)
https://schippersvanguchtdevervelendebus.entranz.nl

11.30
11.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst2.entranz.nl/
11.00
11.45
De Stilte | 3x3 (6+)
https://destilte3x3.entranz.nl/
11.00
17.00
gratis, doorlopend
BouwmeesterDonck | KRATER!
11.00
17.00
gratis, doorlopend
Dina Rončević | Cardeconstruction
11.00
17.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
11.00
13.00
39Graden route
https://39gradenroute3.entranz.nl/

12.00
14.00
39Graden route
https://39gradenroute6.entranz.nl/
11.00
17.00
doorlopend, gratis
Jija Sohn & YoungSoon Cho Jaquet | TWIN
12.00
12.00
12.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst3.entranz.nl/

12.30
12.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst4.entranz.nl/

12.30
13.00
Schippers&VanGucht | De Vervelende Bus (4+)
https://schippersvanguchtdevervelendebus3.entranz.nl
13.00
13.00
13.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst5.entranz.nl/

13.30
14.00
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst6.entranz.nl/
13.00
13.45
De Stilte | 3x3 (6+)
https://destilte3x32.entranz.nl
13.00
13.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase2.entranz.nl/
14.00
14.00
14.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst7.entranz.nl/

14.00
14.30
Schippers&VanGucht | De Vervelende Bus (4+)
https://schippersvanguchtdevervelendebus4.entranz.nl

14.30
14.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst8.entranz.nl/
14.00
14.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhatsoundslikenow3.entranz.nl/
14.00
15.00
Dansnest & Academie voor Danseducatie | STRUIS (7+)
https://dansnestacademievoordanseducatiestruis7.entranz.nl/
15.00
15.00
15.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst9.entranz.nl/

15.30
15.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst10.entranz.nl/

15.30
16.00
Schippers&VanGucht | De Vervelende Bus (4+)
https://schippersvanguchtdevervelendebus5.entranz.nl/
15.00
15.45
De Stilte | 3x3 (6+)
https://destilte3x33.entranz.nl/
15.00
15.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase3.entranz.nl
16.00
16.00
16.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst11.entranz.nl/
16.00
16.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhatsoundslikenow4.entranz.nl
16.00
17.00
Dansnest & Academie voor Danseducatie | STRUIS (7+)
https://dansnestacademievoordanseducatiestruis71600.entranz.nl/
17.00
17.00
17.30
gratis
Damé
Daméundefined

Festivalhart

Azijnfabriek

Garage Minister Kanstraat

Theaterwerkplaats Tiuri

Podium Bloos

Electron

Stokvis

Veilinghuis boven

Veilinghuis

Conservenloods

Huisjes Minister Kanstraat

Start: festivalhart

Diverse locaties

Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
13.00
13.00
13.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase2.entranz.nl/
15.00
15.00
15.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase3.entranz.nl

Veilinghuis boven

Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
11.00
11.00
11.45
De Stilte | 3x3 (6+)
https://destilte3x3.entranz.nl/
11.00
13.00
39Graden route
https://39gradenroute3.entranz.nl/

12.00
14.00
39Graden route
https://39gradenroute6.entranz.nl/
11.00
17.00
doorlopend, gratis
Jija Sohn & YoungSoon Cho Jaquet | TWIN
12.00
13.00
13.00
13.45
De Stilte | 3x3 (6+)
https://destilte3x32.entranz.nl
14.00
14.00
15.00
Dansnest & Academie voor Danseducatie | STRUIS (7+)
https://dansnestacademievoordanseducatiestruis7.entranz.nl/
15.00
15.00
15.45
De Stilte | 3x3 (6+)
https://destilte3x33.entranz.nl/
16.00
16.00
17.00
Dansnest & Academie voor Danseducatie | STRUIS (7+)
https://dansnestacademievoordanseducatiestruis71600.entranz.nl/
Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
11.00
11.00
17.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00

Huisjes Minister Kanstraat

Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
11.00
11.00
11.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst.entranz.nl

11.30
11.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst2.entranz.nl/
11.00
17.00
gratis, doorlopend
BouwmeesterDonck | KRATER!
11.00
17.00
gratis, doorlopend
Dina Rončević | Cardeconstruction
11.00
17.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
12.00
12.00
12.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst3.entranz.nl/

12.30
12.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst4.entranz.nl/
13.00
13.00
13.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst5.entranz.nl/

13.30
14.00
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst6.entranz.nl/
14.00
14.00
14.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst7.entranz.nl/

14.30
14.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst8.entranz.nl/
15.00
15.00
15.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst9.entranz.nl/

15.30
15.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst10.entranz.nl/
16.00
16.00
16.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst11.entranz.nl/
Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
11.00
11.00
17.00
gratis, doorlopend
BouwmeesterDonck | KRATER!
11.00
13.00
39Graden route
https://39gradenroute3.entranz.nl/

12.00
14.00
39Graden route
https://39gradenroute6.entranz.nl/
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00
17.30
gratis
Damé
Daméundefined

Festivalhart

Stokvis

Start: festivalhart

Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
11.00
11.00
17.00
gratis, doorlopend
AKV | St. Joost KUNSTHUIS
11.00
17.00
doorlopend, gratis
Jija Sohn & YoungSoon Cho Jaquet | TWIN
12.00
13.00
13.00
13.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase2.entranz.nl/
14.00
15.00
15.00
15.50
Michiel Deprez | FASE
https://michieldeprezfase3.entranz.nl
16.00

Garage Minister Kanstraat

Veilinghuis boven

Huisjes Minister Kanstraat

Diverse locaties

Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
11.00
11.00
13.00
39Graden route
https://39gradenroute3.entranz.nl/

12.00
14.00
39Graden route
https://39gradenroute6.entranz.nl/
12.00
13.00

Start: festivalhart

Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
14.00
14.00
14.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhatsoundslikenow3.entranz.nl/
16.00
16.00
16.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhatsoundslikenow4.entranz.nl
Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
11.00
11.00
11.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst.entranz.nl

11.00
11.30
Schippers&VanGucht | De Vervelende Bus (4+)
https://schippersvanguchtdevervelendebus.entranz.nl

11.30
11.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst2.entranz.nl/
11.00
13.00
39Graden route
https://39gradenroute3.entranz.nl/

12.00
14.00
39Graden route
https://39gradenroute6.entranz.nl/
12.00
12.00
12.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst3.entranz.nl/

12.30
12.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst4.entranz.nl/

12.30
13.00
Schippers&VanGucht | De Vervelende Bus (4+)
https://schippersvanguchtdevervelendebus3.entranz.nl
13.00
13.00
13.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst5.entranz.nl/

13.30
14.00
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst6.entranz.nl/
14.00
14.00
14.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst7.entranz.nl/

14.00
14.30
Schippers&VanGucht | De Vervelende Bus (4+)
https://schippersvanguchtdevervelendebus4.entranz.nl

14.30
14.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst8.entranz.nl/
14.00
14.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhatsoundslikenow3.entranz.nl/
15.00
15.00
15.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst9.entranz.nl/

15.30
15.50
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst10.entranz.nl/

15.30
16.00
Schippers&VanGucht | De Vervelende Bus (4+)
https://schippersvanguchtdevervelendebus5.entranz.nl/
16.00
16.00
16.20
Schippers&VanGucht | Buiten Dienst (7+)
https://schippersvanguchtbuitendienst11.entranz.nl/
16.00
16.45
Joey Schrauwen & Nick Livramento Silva | What sounds like now
https://joeyschrauwenwhatsoundslikenow4.entranz.nl
Festivalhart Azijnfabriek Garage Minister Kanstraat Theaterwerkplaats Tiuri Podium Bloos Electron Stokvis Veilinghuis boven Veilinghuis Conservenloods Huisjes Minister Kanstraat Start: festivalhart Diverse locaties
11.00
11.00
11.45
De Stilte | 3x3 (6+)
https://destilte3x3.entranz.nl/
12.00
13.00
13.00
13.45
De Stilte | 3x3 (6+)
https://destilte3x32.entranz.nl
14.00
14.00
15.00
Dansnest & Academie voor Danseducatie | STRUIS (7+)
https://dansnestacademievoordanseducatiestruis7.entranz.nl/
15.00
15.00
15.45
De Stilte | 3x3 (6+)
https://destilte3x33.entranz.nl/
16.00
16.00
17.00
Dansnest & Academie voor Danseducatie | STRUIS (7+)
https://dansnestacademievoordanseducatiestruis71600.entranz.nl/
No events available!