vrijdag 29 juni

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
18.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
18.30 - 22.00
het zuid land | Equus (première)
gratis, start elk half uur
18.30 - 23.00

19.00
20.00
Heather Ware | The Shepherd (première)
try-out
20.00 - 20.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-29-jun-8

Joost van Dijk | Nader Verdwaald
try-out
20.00 - 20.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-29-jun-8
NYX / Dyane Donck & Els Mondelaers | Myriam (try-out)
20.00 - 20.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Myriam-try-out--NYX-Dyane-Donck-Els-Mondelaers-29-jun-3
Jija Sohn | Tamago (première)
20.00 - 20.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Tamago-premi-re--Jija-Sohn-29-jun-7
21.00
Frascati Producties / Francesca Lazzeri (Wild Vlees) | Everything must be interpreted as intensity
21.00 - 21.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Everything-must-be-interpretated-as-intensity-Frascati-Producties-Francesca-Lazzeri-Wild-Vlees--29-jun-5
22.00
NYX / Dyane Donck & Els Mondelaers | Myriam (try-out)
22.00 - 22.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Myriam-try-out--NYX-Dyane-Donck-Els-Mondelaers-29-jun-4
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor, première
22.00 - 22.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-29-jun-15
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
18.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
18.30 - 22.00
AKV | St. Joost | Reis!
gratis
18.30 - 23.00
19.00
20.00
21.00
22.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor, première
22.00 - 22.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-29-jun-15

Electron Kopse Kant

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
No events hours available!
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
19.00
Dansnest | Experiment LIJN
gratis
19.30 - 22.00
20.00
Heather Ware | The Shepherd (première)
try-out
20.00 - 20.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-29-jun-8
21.00

Festivalhart

Podium Bloos

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
18.00
AKV | St. Joost | Reis!
gratis
18.30 - 23.00
19.00
20.00
Joost van Dijk | Nader Verdwaald
try-out
20.00 - 20.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-29-jun-8
21.00
22.00

Podium Bloos

Stokvishallen achter

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
18.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
18.30 - 22.00
het zuid land | Equus (première)
gratis, start elk half uur
18.30 - 23.00

19.00
20.00
21.00
22.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor, première
22.00 - 22.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-29-jun-15

Electron Kopse Kant

Azijnfabriek

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
20.00
Joost van Dijk | Nader Verdwaald
try-out
20.00 - 20.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-29-jun-8
NYX / Dyane Donck & Els Mondelaers | Myriam (try-out)
20.00 - 20.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Myriam-try-out--NYX-Dyane-Donck-Els-Mondelaers-29-jun-3
21.00
22.00
NYX / Dyane Donck & Els Mondelaers | Myriam (try-out)
22.00 - 22.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Myriam-try-out--NYX-Dyane-Donck-Els-Mondelaers-29-jun-4
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
18.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
18.30 - 22.00
AKV | St. Joost | Reis!
gratis
18.30 - 23.00
19.00
20.00
NYX / Dyane Donck & Els Mondelaers | Myriam (try-out)
20.00 - 20.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Myriam-try-out--NYX-Dyane-Donck-Els-Mondelaers-29-jun-3
Jija Sohn | Tamago (première)
20.00 - 20.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Tamago-premi-re--Jija-Sohn-29-jun-7
21.00
Frascati Producties / Francesca Lazzeri (Wild Vlees) | Everything must be interpreted as intensity
21.00 - 21.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Everything-must-be-interpretated-as-intensity-Frascati-Producties-Francesca-Lazzeri-Wild-Vlees--29-jun-5
22.00
NYX / Dyane Donck & Els Mondelaers | Myriam (try-out)
22.00 - 22.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Myriam-try-out--NYX-Dyane-Donck-Els-Mondelaers-29-jun-4
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor, première
22.00 - 22.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-29-jun-15
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

zaterdag 30 juni

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
15.00



Second Circle
gratis
17.00 - 18.00
Second Circleundefined

Peggy
gratis
18.00 - 19.00
Peggyundefined
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
15.00 - 22.00
het zuid land | Equus (première)
gratis, start elk half uur
15.00 - 23.00

16.00
39Graden Route op STEK
16.00 - 17.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Route-39Graden-30-jun-22
Jija Sohn | Tamago (première)
16.00 - 16.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Tamago-premi-re--Jija-Sohn-30-jun-13
17.00
18.00
19.00
Heather Ware | The Shepherd (première)
première
19.00 - 19.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-30-jun-9

Joost van Dijk | Nader Verdwaald
première
19.00 - 19.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-30-jun-9
39Graden Route op STEK
19.00 - 20.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Route-39Graden-30-jun-23
20.00
Florian Myjer | Oliver
20.00 - 20.45
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Oliver-Florian-Myjer-30-jun-24
Jija Sohn | Tamago (première)
20.00 - 20.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Tamago-premi-re--Jija-Sohn-30-jun-14
21.00
Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Engel (première)
21.00 - 21.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Engel-premi-re--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-30-jun-28
22.00
Heather Ware | The Shepherd (première)
22.00 - 22.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-30-jun-11

Joost van Dijk | Nader Verdwaald
22.00 - 22.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-30-jun-11
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor
22.00 - 22.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-30-jun-16
23.00
Kevin Toma & Ronnie van der Veer | Filmconcert: Frankenstein
23.00 - 00.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Filmconcert-Frankenstein-1931--Kevin-Toma-Ronnie-van-der-Veer-30-jun-111
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
15.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
15.00 - 22.00
AKV | St. Joost | Reis!
gratis
15.00 - 23.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor
22.00 - 22.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-30-jun-16

Festivalhart

Electron Kopse Kant

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
21.00
Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Engel (première)
21.00 - 21.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Engel-premi-re--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-30-jun-28
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
15.00
Dansnest | Experiment LIJN
gratis
15.00 - 22.00
16.00
39Graden Route op STEK
16.00 - 17.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Route-39Graden-30-jun-22
17.00
18.00
19.00
Heather Ware | The Shepherd (première)
première
19.00 - 19.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-30-jun-9
39Graden Route op STEK
19.00 - 20.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Route-39Graden-30-jun-23
20.00
21.00
Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Engel (première)
21.00 - 21.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Engel-premi-re--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-30-jun-28
22.00
Heather Ware | The Shepherd (première)
22.00 - 22.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-30-jun-11
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
15.00
AKV | St. Joost | Reis!
gratis
15.00 - 23.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Joost van Dijk | Nader Verdwaald
première
19.00 - 19.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-30-jun-9
20.00
21.00
22.00
Joost van Dijk | Nader Verdwaald
22.00 - 22.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-30-jun-11
23.00
Kevin Toma & Ronnie van der Veer | Filmconcert: Frankenstein
23.00 - 00.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Filmconcert-Frankenstein-1931--Kevin-Toma-Ronnie-van-der-Veer-30-jun-111

Podium Bloos

Conservenloods

Stokvishallen achter

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
15.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
15.00 - 22.00
het zuid land | Equus (première)
gratis, start elk half uur
15.00 - 23.00

16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor
22.00 - 22.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-30-jun-16

Electron Kopse Kant

Azijnfabriek

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
15.00
Second Circle
gratis
17.00 - 18.00
Second Circleundefined

Peggy
gratis
18.00 - 19.00
Peggyundefined
16.00
39Graden Route op STEK
16.00 - 17.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Route-39Graden-30-jun-22
17.00
18.00
19.00
Joost van Dijk | Nader Verdwaald
première
19.00 - 19.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-30-jun-9
39Graden Route op STEK
19.00 - 20.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Route-39Graden-30-jun-23
20.00
21.00
22.00
Joost van Dijk | Nader Verdwaald
22.00 - 22.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-30-jun-11
23.00
Kevin Toma & Ronnie van der Veer | Filmconcert: Frankenstein
23.00 - 00.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Filmconcert-Frankenstein-1931--Kevin-Toma-Ronnie-van-der-Veer-30-jun-111

Festivalhart

Podium Bloos

Start: festivalhart

Conservenloods

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
15.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
15.00 - 22.00
AKV | St. Joost | Reis!
gratis
15.00 - 23.00
16.00
Jija Sohn | Tamago (première)
16.00 - 16.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Tamago-premi-re--Jija-Sohn-30-jun-13
17.00
18.00
19.00
20.00
Jija Sohn | Tamago (première)
20.00 - 20.50
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Tamago-premi-re--Jija-Sohn-30-jun-14
21.00
22.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor
22.00 - 22.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-30-jun-16

Electron Makershal

Stokvishallen boven

Electron Kopse Kant

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
16.00
39Graden Route op STEK
16.00 - 17.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Route-39Graden-30-jun-22
17.00
18.00
19.00
39Graden Route op STEK
19.00 - 20.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Route-39Graden-30-jun-23
20.00
Florian Myjer | Oliver
20.00 - 20.45
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Oliver-Florian-Myjer-30-jun-24

Azijnhal

Start: festivalhart

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal Start: festivalhart Conservenloods Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
15.00
16.00
17.00
18.00

Festivalhart

No events available!

zondag 1 juli

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
12.00



Damé
gratis
17.30 - 18.30
Daméundefined
Jeugdwerkplaats Ctrl-f & Juup Luijten | IK BEN WEES, WEES LIEF VOOR MIJ & WEES WELKOM
12.00 - 13.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/IK-BEN-WEES-WEES-LIEF-VOOR-MIJ-WEES-WELKOM-Jeugdwerkplaats-Ctrl-f-Juup-Luijten-1-jul-47
Uitwisseling Electron & Dock Zuid/Mieke Driessen & Rob van Barschot | Kriebelbeats (4+)
12.00 - 12.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Kriebelbeats-4--Uitwisseling-Electron-Dock-Zuid-Mieke-Driessen-Rob-van-Barschot-1-jul-30

Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Ik, jij, ook (4+)
13.00 - 13.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Ik-jij-ook-4--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-1-jul-26

Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Ik, jij, ook (4+)
15.00 - 15.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Ik-jij-ook-4--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-1-jul-27
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
12.00 - 16.00
het zuid land | Equus (première)
gratis, start elk half uur
12.00 - 18.00

13.00
Schippers&VanGucht | Warnet (7+) (try out)
13.00 - 14.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Warnet-7-try-out--Schippers-VanGucht-1-jul-21
14.00
Heather Ware | The Shepherd (première)
14.00 - 14.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-1-jul-12

Joost van Dijk | Nader Verdwaald
14.00 - 14.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-1-jul-12
Uitwisseling Electron & Dock Zuid/Mieke Driessen & Rob van Barschot | Kriebelbeats (4+)
14.00 - 14.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Kriebelbeats-4--Uitwisseling-Electron-Dock-Zuid-Mieke-Driessen-Rob-van-Barschot-1-jul-29
15.00
Florian Myjer | Oliver
15.00 - 15.45
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Oliver-Florian-Myjer-1-jul-25
Schippers&VanGucht | Warnet (7+) (try out)
15.00 - 16.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Warnet-7-try-out--Schippers-VanGucht-1-jul-20
16.00
Jeugdwerkplaats Ctrl-f, Jorg van den Kieboom & Heather Ware | uniFORM
16.00 - 17.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/uniFORM-12-premi-re--Jeugdwerkplaats-Ctrl-f-Jorg-van-den-Kieboom-Heather-Ware--1-jul-31
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor
16.00 - 16.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-1-jul-17
17.00
18.00

Festivalhart

Podium Bloos

Azijnhal

Electron Makershal

De Belcrum Watertoren

Stokvishallen boven

Electron Kopse Kant

Azijnfabriek

Stokvishallen achter

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
12.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
12.00 - 16.00
AKV | St. Joost | Reis!
gratis
12.00 - 18.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor
16.00 - 16.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-1-jul-17
17.00

Festivalhart

Electron Kopse Kant

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
13.00
Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Ik, jij, ook (4+)
13.00 - 13.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Ik-jij-ook-4--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-1-jul-26
14.00
15.00
Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Ik, jij, ook (4+)
15.00 - 15.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Ik-jij-ook-4--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-1-jul-27
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
12.00
Dansnest | Experiment LIJN
gratis
12.00 - 17.30
13.00
Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Ik, jij, ook (4+)
13.00 - 13.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Ik-jij-ook-4--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-1-jul-26
14.00
Heather Ware | The Shepherd (première)
14.00 - 14.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-1-jul-12
15.00
Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Ik, jij, ook (4+)
15.00 - 15.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Ik-jij-ook-4--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-1-jul-27
16.00
17.00
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
12.00
AKV | St. Joost | Reis!
gratis
12.00 - 18.00
13.00
14.00
Joost van Dijk | Nader Verdwaald
14.00 - 14.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-1-jul-12
15.00
16.00
17.00

Podium Bloos

Stokvishallen achter

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
12.00
Jeugdwerkplaats Ctrl-f & Juup Luijten | IK BEN WEES, WEES LIEF VOOR MIJ & WEES WELKOM
12.00 - 13.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/IK-BEN-WEES-WEES-LIEF-VOOR-MIJ-WEES-WELKOM-Jeugdwerkplaats-Ctrl-f-Juup-Luijten-1-jul-47
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
12.00 - 16.00
het zuid land | Equus (première)
gratis, start elk half uur
12.00 - 18.00

13.00
14.00
15.00
16.00
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor
16.00 - 16.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-1-jul-17
17.00

Podium Bloos

Stokvishallen boven

Electron Kopse Kant

Azijnfabriek

Stokvishallen beneden

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
12.00
Damé
gratis
17.30 - 18.30
Daméundefined
13.00
14.00
Joost van Dijk | Nader Verdwaald
14.00 - 14.40
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/The-Shepherd-Nader-Verdwaald-premi-re--Doublebill-Heather-Ware-Joost-van-Dijk-1-jul-12
15.00
16.00
17.00
18.00

Festivalhart

Podium Bloos

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
12.00
Jeugdwerkplaats Ctrl-f & Juup Luijten | IK BEN WEES, WEES LIEF VOOR MIJ & WEES WELKOM
12.00 - 13.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/IK-BEN-WEES-WEES-LIEF-VOOR-MIJ-WEES-WELKOM-Jeugdwerkplaats-Ctrl-f-Juup-Luijten-1-jul-47
Uitwisseling Electron & Dock Zuid/Mieke Driessen & Rob van Barschot | Kriebelbeats (4+)
12.00 - 12.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Kriebelbeats-4--Uitwisseling-Electron-Dock-Zuid-Mieke-Driessen-Rob-van-Barschot-1-jul-30
Willum Geerts | STEM|STUK #2
installatie, doorlopend
12.00 - 16.00
AKV | St. Joost | Reis!
gratis
12.00 - 18.00
13.00
Schippers&VanGucht | Warnet (7+) (try out)
13.00 - 14.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Warnet-7-try-out--Schippers-VanGucht-1-jul-21
14.00
Uitwisseling Electron & Dock Zuid/Mieke Driessen & Rob van Barschot | Kriebelbeats (4+)
14.00 - 14.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Kriebelbeats-4--Uitwisseling-Electron-Dock-Zuid-Mieke-Driessen-Rob-van-Barschot-1-jul-29
15.00
Schippers&VanGucht | Warnet (7+) (try out)
15.00 - 16.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Warnet-7-try-out--Schippers-VanGucht-1-jul-20
16.00
Jeugdwerkplaats Ctrl-f, Jorg van den Kieboom & Heather Ware | uniFORM
16.00 - 17.00
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/uniFORM-12-premi-re--Jeugdwerkplaats-Ctrl-f-Jorg-van-den-Kieboom-Heather-Ware--1-jul-31
Willum Geerts | STEM|STUK #2
met koor
16.00 - 16.15
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/STEM-STUK-2-met-koor-Willum-Geerts-1-jul-17
17.00
Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
15.00
Florian Myjer | Oliver
15.00 - 15.45
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Oliver-Florian-Myjer-1-jul-25

Azijnhal

Festivalhart Podium Bloos Azijnhal Electron Makershal De Belcrum Watertoren Dundas Productiestudio Stokvishallen boven Electron Kopse Kant Azijnfabriek Stokvishallen achter Stokvishallen beneden
12.00
Uitwisseling Electron & Dock Zuid/Mieke Driessen & Rob van Barschot | Kriebelbeats (4+)
12.00 - 12.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Kriebelbeats-4--Uitwisseling-Electron-Dock-Zuid-Mieke-Driessen-Rob-van-Barschot-1-jul-30

Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Ik, jij, ook (4+)
13.00 - 13.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Ik-jij-ook-4--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-1-jul-26

Kim-Jomi Fischer & Marta Alstadsæter | Ik, jij, ook (4+)
15.00 - 15.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Ik-jij-ook-4--Kim-Jomi-Fischer-Marta-Alstadsaeter-1-jul-27
13.00
14.00
Uitwisseling Electron & Dock Zuid/Mieke Driessen & Rob van Barschot | Kriebelbeats (4+)
14.00 - 14.30
http://tickets.podiumbloos.nl/nl-NL/Show/Details/Kriebelbeats-4--Uitwisseling-Electron-Dock-Zuid-Mieke-Driessen-Rob-van-Barschot-1-jul-29
15.00
16.00
No events available!